Змішувач Frap F4362 (1042393)
Фото 4 |
Frap F4362 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Frap 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Frap.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Frap F4362
Усі ціни 15 →Змішувач на кухню із краном для фільтрованої води FRAP чорний латунь F4362 | 2 290 грн. |
Змішувач для кухні Frap F4362 на дві води, чорний 1042393 | 2 290 грн. |
Смеситель для кухни FRAP F4362 | 2 061 грн. |
Змішувач для кухні Frap F4362 на дві води, чорний | 2 378 грн. |
Змішувач для кухонної мийки Frap F4362 | 2 290 грн. |
ще 10 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →