Змішувач Frap F1052-10
Відео 1Фото 6 |
Frap F1052-10 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Frap 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Frap.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Frap F1052-10
Усі ціни 10 →Кран для фільтрованої води FRAP хром латунь F1052-10 | 605 грн. |
Монокран для фільтра Frap F1052-10, хром 1040795 | 605 грн. |
Кран для фільтра Frap F1052-10, хром | 605 грн. |
Монокран для кухни Frap F1052-10 1040795 | 605 грн. |
Кран для фильтра FRAP F1052-10, хром | 605 грн. |
ще 5 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →