Змішувач Frap F2262 (1042385)
Фото 6 |
Frap F2262 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Frap 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Frap.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Frap F2262
Усі ціни 12 →Змішувач для ванної одноважільний із довгим виливом FRAP чорний латунь F22 | 3 329 грн. |
Змішувач для ванни Frap F2262, чорний 1042385 | 3 329 грн. |
Смеситель для ванной FRAP F2262 | 2 996 грн. |
Змішувач для ванни чорного кольору Frap F2262 | 3 329 грн. |
Змішувач для ванни Frap F2262, чорний | 3 329 грн. |
ще 7 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →