Змішувач Frap H25 F4125
Фото 9 |
Frap H25 F4125 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Frap 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Frap.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Frap H25 F4125
Усі ціни 8 →Змішувач для кухні двовентильний FRAP хром латунь F4125 | 1 314 грн. |
Змішувач для кухні Frap F4125, хром 1034156 | 1 314 грн. |
Змішувач для кухні Frap H25 F4125, хром | 1 314 грн. |
Змішувач для кухонної мийки Frap F4125 | 1 314 грн. |
Змішувач для кухні Frap F4125 1034156 | 1 314 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →