Змішувач Frap H21 F1221 (1034242)
Фото 6 |
Frap H21 F1221 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Frap 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Frap.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Frap H21 F1221
Усі ціни 16 →Змішувач для гігієнічного душу FRAP H21 на умивальник із лійкою одноважіль | 2 385 грн. |
Змішувач для умивальника Frap F1221 з душовою лійкою, хром 1034242 | 2 385 грн. |
Смеситель для ванной FRAP F1221 | 2 146 грн. |
Змішувач для умивальника Frap F1221 з душовою лійкою, хром | 2 385 грн. |
Змішувач для умивальника Frap F1221 з гігієнічним душем | 2 385 грн. |
ще 11 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →