ДБЖ FSP Champ Rack 2k 2000 ВА (PPF18A1401)
FSP Champ Rack 2k 2000 ВА |
|
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог FSP 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі FSP.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару

Як вибрати ДБЖМетоди вибору ДБЖ для котла, комп'ютера, холодильника та іншої техніки

Як вибрати акумулятор для ДБЖЯкі бувають технології акумуляторів для ДБЖ, як розрахувати їх необхідну ємність та правильно враховувати зарядний струм?
Купити FSP Champ Rack 2k 2000 ВА
Лінійно-інтерактивне ДБЖ FSP/Fortron Champ 2K (PPF18A1401) PPF18A1401 | 29 918 грн. | ![]() |
Лінійно-інтерактивне ДБЖ FSP/Fortron Champ 2K (PPF18A1401) | 29 911 грн. |
| 29 917 грн. |
| 29 908 грн. | ![]() |
Модификації FSP Champ Rack 2k
| Ціни на FSP Champ Rack 2k |
|---|---|---|---|---|
| FSP Champ Rack 1k 1000 ВА | від 16 285 грн. | 4 пропозиції | ||
| FSP Champ Rack 2k 2000 ВА | від 29 908 грн. | 4 пропозиції | ||
| FSP Champ Rack 3k 3000 ВА | від 33 760 грн. | 6 пропозицій | ||