ДБЖ FSP Champ CH-1103TS 3000 ВА (PPF24A1800)
Відео 3 |
FSP Champ CH-1103TS 3000 ВА |
|
Як вибрати акумулятор для ДБЖЯкі бувають технології акумуляторів для ДБЖ, як розрахувати їх необхідну ємність та правильно враховувати зарядний струм?
Як розрахувати тривалість роботи домашньої та комп'ютерної техніки від акумуляторних батарейСкільки протримається від ДБЖ умовний комп'ютер чи холодильник у разі вимкнення світла?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог FSP 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі FSP.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити FSP Champ CH-1103TS 3000 ВА
Усі ціни 26 →FSP FSP Champ (PPF24A1800) 3000VA Schuko (CH-1103TS) | 29 900 грн. |
ДБЖ FSP Champ 3 kVA, Tower, Schuko (CH-1103TS), 3000VA/2700W, Online, Schu | 20 948 грн. |
ДБЖ FSP Champ CH-1103TS 3000VA (PPF24A1800) PPF24A1800 | 23 489 грн. |
Пристрій безперебійного живлення FSP Champ 3 kVA Schuko (PPF24A1800) | 21 691 грн. |
FSP Champ 3 kVA Schuko PPF24A1800 | 22 249 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації FSP Champ CH-1103TS
Ціни на FSP Champ CH-1103TS |
---|---|---|---|---|
FSP Champ CH-1101TS 1000 ВА | від 10 599 грн. | 18 пропозицій | ||
FSP Champ CH-1102TS 2000 ВА | від 18 015 грн. | 20 пропозицій | ||
FSP Champ CH-1103TS 3000 ВА | від 20 948 грн. | 26 пропозицій |