Літня шина Fulda EcoControl SUV 295/35 R21 107Y
Відео 1Фото 3 |
Виберіть розмір шин
Fulda EcoControl SUV 295/35 R21 107Y |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fulda 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fulda.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fulda EcoControl SUV 295/35 R21 107Y
Усі ціни 32 →Fulda EcoControl SUV 295/35 R21 107Y XL | 7 197 грн. |
Fulda EcoControl SUV 295/35 R21 107Y XL | 8 140 грн. |
Fulda EcoControl SUV 295/35 R21 107Y XL FP | 7 866 грн. |
Летние шины Fulda EcoControl SUV 295/35 ZR21 107Y XL 1001784238 | 7 212 грн. |
Fulda EcoControl SUV (295/35R21 107Y) | 7 293 грн. |
ще 20 пропозицій
неочікувано тверда гума і надзвичайно галаслива, надзвичайно не комфортно під час їзди. Балансуються добре, але за літо вже три рази балансував - через якусь годину починає на швидкості відчуватись легке трусіння керма добре тримає дорогу тверда, галаслива Ігор: |
Додати відгук
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →