Літня шина VIKING ProTech NewGen 295/35 R21 107Y
Відео 2Фото 5 |
Виберіть розмір шин
VIKING ProTech NewGen 295/35 R21 107Y |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог VIKING 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі VIKING.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити VIKING ProTech NewGen 295/35 R21 107Y
Усі ціни 22 →Шина Viking ProTech NewGen 295/35 R21 107Y XL FR | 7 115 грн. |
Viking ProTech NewGen 295/35 R21 107Y XL FR | 7 386 грн. |
Viking ProTech NewGen (295/35R21 107Y) | 7 417 грн. |
Летние шины Viking Protech NewGen 295/35 ZR21 107Y XL 1002116652 | 7 440 грн. |
VIKING Літня шина VIKING ProTech NewGen 295/35R21 107Y | 7 129 грн. |
ще 17 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →