Литий диск ZF TL7159 9,5x21/5x120 ET49 DIA72,6
від 9 889 до 11 755 грн. Порівняти ціни 20 →Діаметр (R):21 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 120 мм ЦО (DIA):72.6 мм Виліт (ET):49 мм |
Модифікації ZF TL7159 1
Характеристики
ZF TL7159 9,5x21/5x120 ET49 DIA72,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ZF 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ZF.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити ZF TL7159 9,5x21/5x120 ET49 DIA72,6
Сортувати
Литые диски ZF TL7159 R21 W9.5 PCD5x120 ET49 DIA72.6 (GMF) 1001910568 | 10 069 грн. |
ZF TL7159 R21 W9.5 PCD5x120 ET49 DIA72.6 GMF | 10 475 грн. |
ZF TL7159 9,5x21/5x120 D72,6 ET49 GMF | 9 889 грн. |
ZF TL7159 (R21 W9.5 PCD5x120 ET49 DIA72.6) GMF | 10 709 грн. |
ZF ZF ZF-TL7159 (R21 W9.5 PCD5x120 ET49 DIA72.6) GMF | 11 386 грн. |
ще пропозиції 15 → |
Закрити
Схожі