Вудилище G.Loomis NRX Jig & Worm Spinning NRX 802S JWR (GL11935-01)
G.Loomis NRX Jig & Worm Spinning NRX 802S JWR |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог G.Loomis 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі G.Loomis.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити G.Loomis NRX Jig & Worm Spinning NRX 802S JWR
Усі ціни 10 →Спининговое удилище G.Loomis Nrx Jig & Worm Spinning Nrx 802S Jwr 2.03m 3. | 20 361 грн. |
Вудилище G.Loomis NRX Jig Worm Spinning NRX 802S JWR 2.03m 3.5-7g (2266.54 | 17 372 грн. |
Удилище G.Loomis NRX Jig Worm Spinning NRX 802S JWR 2.03m 3.5-7g (2266.54. | 17 367 грн. |
G.Loomis Вудилище G.Loomis NRX Jig Worm Spinning NRX 802S JWR 2.03m 3.5-7g | 20 360 грн. |
Спінінг G. Loomis NRX Jig & Worm Spinning NRX 802S JWR 2.03 m 3.5-7g (2266 | 20 360 грн. |
ще 5 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →