Відеокарта Gainward GeForce RTX 3090 Phoenix (NED3090019SB-132BX)
Відео 3Фото 8 |
Gainward GeForce RTX 3090 Phoenix 24 ГБ / 1695 МГц24 ГБ / 1725 МГц |
|
Скільки пам'яті потрібно відеокарті?Розбираємось, чи достатньо для сучасних ігор 8 ГБ VRAM чи настав час оновлюватися до 12 або 16 ГБ?
Загадка продуктивності: Чому мобільні відеокарти поступаються дискретнимРозбираємося з тим, як NVIDIA хитрує з різними версіями чипів і навіщо виробники ноутбуків уповільнюють відеокарти
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gainward 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gainward.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Gainward GeForce RTX 3090 Phoenix
Усі ціни 6 →Gainward GeForce RTX 3090 Phoenix (NED3090019SB-132BX) | 114 990 грн. |
Відеокарта Gainward GeForce RTX 3090 Phoenix (471056224-1976) GeForce RTX | 127 050 грн. |
Видеокарта Gainward GeForce RTX 3090 Phoenix (471056224-1976) | 119 695 грн. |
Відеокарта Gainward GeForce RTX 3090 Phoenix (471056224-1976) | 119 164 грн. |
Gainward GeForce RTX 3090 Phoenix | 89 000 грн. |
Відеокарта Gainward GeForce RTX 3090 Phoenix (471056224-1976) | 128 121 грн. |
Відеоогляди
Модификації Gainward GeForce RTX 3090 Phoenix
Ціни на Gainward GeForce RTX 3090 Phoenix |
---|---|---|---|---|
Gainward GeForce RTX 3090 Phoenix | від 89 000 грн. | 6 пропозицій | ||
Gainward GeForce RTX 3090 Phoenix GS | від 34 500 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →