Відеокарта Gainward GeForce RTX 4070 Ti Panther (NED407T019K9-1043Z)
Фото 8 |
Gainward GeForce RTX 4070 Ti Panther |
|
Скільки пам'яті потрібно відеокарті?Розбираємось, чи достатньо для сучасних ігор 8 ГБ VRAM чи настав час оновлюватися до 12 або 16 ГБ?
Загадка продуктивності: Чому мобільні відеокарти поступаються дискретнимРозбираємося з тим, як NVIDIA хитрує з різними версіями чипів і навіщо виробники ноутбуків уповільнюють відеокарти
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gainward 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gainward.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Gainward GeForce RTX 4070 Ti Panther
Відеокарта Gainward GeForce Rtx 4070 Ti Panther (NED407T019K9-1043Z) | 36 934 грн. |
Відеокарта Gainward GeForce RTX 4070 Ti Panther (NED407T019K9-1043Z) | 35 519 грн. |
Gainward GEFORCE RTX 4070 Ti PANTHER (NED407T019K9-1043Z) NED407T019K9-104 | 37 599 грн. |
Gainward GeForce RTX 4070 Ti Panther (NED407T019K9-1043Z) 111685 | 35 655 грн. |
Видеокарта Gainward GeForce RTX 4070 Ti Panther (NED407T019K9-1043Z) | 36 387 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →