Відеокарта INNO3D GeForce RTX 4070 Ti X3 OC White (N407T3-126XX-186148W)
Фото 3 |
INNO3D GeForce RTX 4070 Ti X3 OC White |
|
Скільки пам'яті потрібно відеокарті?Розбираємось, чи достатньо для сучасних ігор 8 ГБ VRAM чи настав час оновлюватися до 12 або 16 ГБ?
Загадка продуктивності: Чому мобільні відеокарти поступаються дискретнимРозбираємося з тим, як NVIDIA хитрує з різними версіями чипів і навіщо виробники ноутбуків уповільнюють відеокарти
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог INNO3D 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі INNO3D.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити INNO3D GeForce RTX 4070 Ti X3 OC White
Усі ціни 21 →Inno3D GeForce RTX 4070 Ti X3 OC White 12288MB (N407T3-126XX-186148W) N407 | 37 799 грн. |
Inno3D GeForce RTX4070 Ti X3 OC WHITE N407T3-126XX-186148W | 38 489 грн. |
Відеокарта INNO3D GeForce Rtx 4070 Ti X3 Oc White (N407T3-126XX-186148W) | 37 011 грн. |
Видеокарта INNO3D GeForce Rtx 4070 Ti X3 Oc White (N407T3-126XX-186148W) | 36 657 грн. |
Відеокарта INNO3D GeForce Rtx 4070 Ti X3 OC White (N407T3-126XX-186148W) | 37 318 грн. |
ще 16 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →