Корпус Gamemax ET-212 без БЖ (ET-212-U3)
Фото 4 |
Бюджетний корпус форм-факторі Midi Tower з можливістю складання цілком непоганий домашньої або офісної системи. Шасі розрахований на установку материнської плати ATX, Mini-ITX, microATX. Є три посадочні місця під вентилятори (два збоку і один ззаду). Передбачена можливість установки одного пристрою 5,25". Для відеокарти виділено 320 мм, висота вежі центрального процесора може досягати 150 мм.
З цим корпусом комп'ютерна система не буде відчувати дефіциту пам'яті. Стійка накопичувачів вміщує в себе три пристрої HDD 3,5, додатково платформа дозволяє змонтувати ще два накопичувача SSD 2,5". Конструкція шасі є класичною, що передбачає верхнє розташування блока живлення. Корпус Gamemax ET-212 отримав по два роз'єму USB в редакції 2.0 і 3.0, традиційно передбачені і гнізда mini-Jack для навушників і мікрофона.
Можливості ПК можна істотно збільшити за рахунок установки плат розширення PCI — під них відразу виділено 7 заглушок. Цей корпус цікавий своєю ціною — модель є однією з найдоступніших на ринку. Платформа буде цікава тим користувачам, хто збирає недорогий ПК початкового класу продуктивності. Також звернемо увагу на те, що біля корпусу є кілька модифікацій — старші моделі додатково комплектуються блоком живлення (450 і 500 Вт).
Купити Gamemax ET-212 без БЖ
Усі ціни 44 →GAMEMAX ET-212 без БП (ET-212-U3) Black ET-212-NP-U3 | 959 грн. |
Корпус Gamemax ET-212-NP-U3 | 960 грн. |
Корпус Gamemax ET-212-NP-U3 | 1 211 грн. |
Корпус GameMax ET-212-NP-U3 | 959 грн. |
Модификації Gamemax ET-212
Ціни на Gamemax ET-212 |
---|---|---|---|---|
Gamemax ET-212 без БЖ | від 919 грн. | 44 пропозиції | ||
Gamemax ET-212 БЖ 400 Вт | від 1 209 грн. | 30 пропозицій | ||
Gamemax ET-212 БЖ 450 Вт | від 1 509 грн. | 35 пропозицій | ||
Gamemax ET-212 БЖ 500 Вт | від 1 709 грн. | 41 пропозиція |