Блок живлення Gamemax GM-B Series GM-500B
Gamemax GM-B Series GM-500B 2020 рік 450 Вт 24+4 pin 500 Вт 24+8 (4+4) pin |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gamemax 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gamemax.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Gamemax GM-B Series GM-500B
Усі ціни 54 →GAMEMAX 500W (GM-500B) GM-500B | 1 026 грн. |
Блок питания GameMax GM-500B | 1 026 грн. |
Блок живлення GameMax GM-500B | 1 026 грн. |
Блок живлення Gamemax 500W (GM-500B) | 1 271 грн. |
Gamemax 500W GM-500B | 1 029 грн. |
ще 20 пропозицій
2 3 1 0 |
Купував я його новий, за 700 грн на той момент (2-3 роки тому). Хлопці, мені дуже пощастило, що він прожив стільки, краще купіть нормальний вид чифтек, дроти поганої якості (через них і полетів), на свої вати більш-менш тягне, але довго він не проживе. Ціна на той момент, зараз дорого Якість, вона страшна Stray228 Понимаю: користуюся Gamemax GM-500B більше року |
На стрес-тесті згорів. Користувався 3 роки Класний блок живлення був Прикро, що згорів Arctic : |
Норм, але не рівень Ціна Є шанс, що вибухне Arctic : користуюся Gamemax GM-500B більше року |
Показано 3 з 6 відгуків
ще 3 відгуки
Модификації Gamemax GM-B Series
Ціни на Gamemax GM-B Series |
---|---|---|---|---|
Gamemax GM-B Series GM-450B | від 760 грн. | 47 пропозицій | ||
Gamemax GM-B Series GM-500B | від 906 грн. | 55 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →