Корпус Gamemax Starlight FRGB білий
Відео 1Фото 13 |
Gamemax Starlight FRGB білий
білий чорний
2023 рікX5 (Mid Tower)ігровийпідсвічування вентиляторівоглядове вікноуправління вентиляторами≥ 4 вентиляторів
Форм-фактор корпусу:Midi Tower
Розмір материнки:ATX
Потужність БЖ:без БЖ
Внутрішніх відсіків 3.5":2 шт
Внутрішніх відсіків 2.5":2 шт
Лицьова панель:USB 3.1 gen1, USB 2.0
Як вибрати корпус для ПКОсновні критерії вибору стильного комп'ютерного корпусу з гарною функціональністю та ефективністю
Світи яскраво: все що ви хотіли знати про RGB-підсвічування в ПКРозбираємося, як з'явилася підсвічування в ПК, чим вона корисна, і які системи синхронізації присутні на ринку
Всі характеристики
Купити Gamemax Starlight FRGB білий
Усі ціни 48 →GAMEMAX G509 Starlight FRGB без БП White STARLIGHT W-FRGB | 1 996 грн. |
Корпус GameMax StarLight W-FRGB | 1 996 грн. |
Корпус gamemax StarLight w-frgb без блока живлення | 2 136 грн. |
Корпус Gamemax StarLight W-FRGB | 1 807 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Gamemax Starlight FRGB
Ціни на Gamemax Starlight FRGB |
---|---|---|---|---|
Gamemax Starlight FRGB білий | від 1 807 грн. | 48 пропозицій | ||
Gamemax Starlight FRGB чорний | від 1 859 грн. | 13 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →