Корпус Zalman N5 OF чорний
Відео 7Фото 4 |
Порівняно недорогий комп'ютерний корпус з відмінною продуваемостью, яка дозволяє задіяти сучасне, потужне і продуктивне «залізо». Передня панель, як і верхня кришка, виготовлена з металевої сітки. Для поліпшення охолодження модель отримала трійку встановлених вентиляторів з крильчаткою 120 мм, при цьому кулери мають підсвічування білого кольору. Платформа Midi Tower легко вмістить у себе материнську плату формату: ATX, micro-ATX або mini-ITX.
Довжина дискретної графіки може досягати 365 мм, а межа висоти процесорного кулера становить 158 мм. З блоків живлення можна вибрати ATX-модель довжиною до 170 мм. Корпус Zalman N5 OF оснащений прозорою боковиною, оглядова панель виготовлена з цільного листа якісного акрилу. На платформі є місце для установки двох жорстких дисків HDD 3,5" і відразу чотирьох твердотільних накопичувачів SSD 2,5". Під плати розширення PCI виділено сім заглушок. На панель управління винесений регулятор швидкості обертання вентиляторів. Поруч розміщені порти USB, класичний роз'єми 3,5 мм і кнопки живлення. Блок живлення монтується знизу, в ізольованому металевим кожухом відсіку.
Купити Zalman N5 OF чорний
Усі ціни 36 →Zalman N5 OF без БП Black | 2 029 грн. |
Корпус Zalman N5 OF Window Black без БЖ N5OF | 2 029 грн. |
Корпус ZALMAN N5 OF, MidT, 2xUSB2.0, 1xUSB3.0, 3x120мм LED, акрил (бічна п | 2 459 грн. |
Корпус Zalman N5 Of Black | 2 557 грн. |
Корпус Zalman N5 Of Black | 2 557 грн. |