Кущоріз GARDENA ComfortCut 50/18V P4A 14730-20
Фото 15 |
GARDENA ComfortCut 50/18V P4A 14730-20 |
|
Індикатор рівня заряду на корпусі кущоріза.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GARDENA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GARDENA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити GARDENA ComfortCut 50/18V P4A 14730-20
Акумуляторний кущоріз Gardena ComfortCut 50/18V P4A Set (14730-20) | 10 995 грн. |
Кусторез Gardena ComfortCut 50/18V P4A Set (14730-20) | 7 572 грн. |
Акумуляторний кущоріз Gardena ComfortCut 50/18V P4A Set (14730-20) | 11 995 грн. |
Модификації GARDENA ComfortCut 50/18V P4A 14730-20
Ціни на GARDENA ComfortCut 50/18V P4A 14730-20 |
---|---|---|---|---|
GARDENA ComfortCut 50/18V P4A 14730-20 | від 7 572 грн. | 3 пропозиції | ||
GARDENA ComfortCut 50/18V P4A 14730-55 | від 6 247 грн. | 5 пропозицій | ||
GARDENA ComfortCut 60 18V P4A 14731-20 | від 8 927 грн. | 3 пропозиції | ||
GARDENA ComfortCut 60 18V P4A 14731-55 | від 6 547 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →