Кущоріз GARDENA EasyCut 500/55 9832-20
Фото 14 |
GARDENA EasyCut 500/55 9832-20 |
|
Ефективний і продуктивний електричний кущоріз з мережевим живленням і порівняно невеликою вагою. Красиві кущі та клумби – справжня окраса і невід'ємним елемент прибудинкової території, а цей інструмент буде прекрасним помічником у роботі по догляду за живими огорожами і чагарниками на присадибній/прибудинкової території. Завдяки високій потужності електродвигуна (500 Вт) і оптимізованої геометрії ножів може без проблем справлятися з процедурою легкого кронування дерев, тобто зрізати невеликі гілки товщиною до 18 мм Ножове полотно кущоріза GARDENA EasyCut 500/55 9832-20 зроблено з твердої легованої сталі методом лазерного різання і мають якісну алмазну заточку.
Різальні кромки прекрасно зберігають гостроту і дають змогу майже без зусиль зрізати зайву поросль, уникаючи блокувань і збоїв в роботі. Ручка ErgoTec забезпечить користувачеві надійний і безпечний хват інструменту, яким можна працювати в положеннях високою, бічній і низькою стрижки. Пластиковий захист на кінці ріжучого полотна і подвійний електричний вимикач, зупиняє леза при втраті контролю над інструментом, що гарантує повну безпеку.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GARDENA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GARDENA.
Купити GARDENA EasyCut 500/55 9832-20
Усі ціни 8 →Кусторез Gardena EasyCut 500/55 (09832-20) | 5 951 грн. |
Кущоріз електричний Gardena EasyCut 500/55 09832-20.000.00 | 5 595 грн. |
Кущоріз електричний Gardena EasyCut 500/55 + листозбірник (09832-20) | 5 500 грн. |
Кусторез Gardena EasyCut 500/55 500Вт Gar | 5 950 грн. |
Кущоріз електричний Gardena EasyCut 500/55 09832-20.000.00 | 5 950 грн. |
Модификації GARDENA EasyCut 500/55 9832-20
Ціни на GARDENA EasyCut 500/55 9832-20 |
---|---|---|---|---|
GARDENA EasyCut 420/45 9830-20 | від 5 397 грн. | 6 пропозицій | ||
GARDENA EasyCut 450/50 9831-20 | від 4 582 грн. | 9 пропозицій | ||
GARDENA EasyCut 500/55 9832-20 | від 5 500 грн. | 8 пропозицій |