Кущоріз GARDENA EasyCut 450/55 9831-34
Фото 14 | Товар застарів Тип: кущоріз; Джерело живлення: мережа; Насадки: для кущів; Довжина шини (мм): 550; Потужність (Вт): 450; Вага (кг): 3; |
GARDENA EasyCut 450/55 9831-34 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GARDENA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GARDENA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації GARDENA EasyCut 450/55 9831-34
Ціни на GARDENA EasyCut 450/55 9831-34 |
---|---|---|---|---|
GARDENA EasyCut 420/45 9830-20 | від 5 397 грн. | 6 пропозицій | ||
GARDENA EasyCut 450/50 9831-20 | від 4 609 грн. | 9 пропозицій | ||
GARDENA EasyCut 500/55 9832-20 | від 5 500 грн. | 8 пропозицій |