Кущоріз AL-KO HT 440
Відео 2Фото 6 |
AL-KO HT 440 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AL-KO 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AL-KO.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити AL-KO HT 440
Усі ціни 10 →Кусторез AL-KO HT 440 BasicCut | 4 499 грн. |
Кущоріз AL-KO HT 440 BasicCut 112679 | 4 699 грн. |
Кущоріз AL-KO HT 440 Basic Cut (0.44 кВт / 440 мм) (112679) 112679 | 4 700 грн. |
Кущоріз електричний AL-KO HT 440 BasicCut 112679 | 4 499 грн. |
Кущоріз AL-KO HT 440 BasicCut (440 Вт) (112679) 112679 | 4 699 грн. |
ще 5 пропозицій
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості кущоріза AL-KO HT 440:
- Вбудований рівень для вирівнювання
РекомендуємоПорівняти в таблиці →