Висоторіз GARDENA THS 20/18V 14770-20
Фото 4 |
GARDENA THS 20/18V 14770-20 акк. 1 штакк. відсутній |
|
Індикатор рівня заряду на корпусі кущоріза.
Акумулятор і зарядка до комплекту не входять.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GARDENA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GARDENA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити GARDENA THS 20/18V 14770-20
Висоторіз телескопічний акумуляторний Gardena TCS 20/18V P4A Set (14770-20 | 12 795 грн. |
Высоторез Gardena TCS 20/18V P4A Set (14770-20) | 11 154 грн. |
Висоторіз телескопічний акумуляторний Gardena TCS 20/18V P4A Set (14770-20 | 13 990 грн. |
Модификації GARDENA THS 20/18V 14770-20
Ціни на GARDENA THS 20/18V 14770-20 |
---|---|---|---|---|
GARDENA THS 20/18V 14770-20 | від 11 154 грн. | 3 пропозиції | ||
GARDENA THS 20/18V 14770-55 | від 8 042 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →