Умивальник Geberit Smyle Square 75 500.249.01.1 747 мм
Фото 4 |
Geberit Smyle Square 75 500.249.01.1 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Geberit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Geberit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Geberit Smyle Square 75 500.249.01.1 747 мм
Усі ціни 15 →Раковина підвісна Geberit Smyle Square 75 см 500.249.01.1 | 6 978 грн. |
Раковина підвісна Geberit Smyle Square 75 х 48 х h16,5 см, з 1 отвором під | 6 420 грн. |
Умивальник підвісний GEBERIT SMYLE Square 500.249.01.1 747x480x165мм прямо | 6 978 грн. |
Умивальник GEBERIT Smyle Square (500.249.01.1) 200317 | 6 978 грн. |
Geberit Geberit SMYLE Square умивальник 75*48см, з отвором під змішувач в | 6 978 грн. |
ще 10 пропозицій
Модификації Geberit Smyle Square 75 500.249.01.1
Ціни на Geberit Smyle Square 75 500.249.01.1 |
---|---|---|---|---|
Geberit Smyle Square 55 500.259.01.1 550 мм | від 3 594 грн. | 3 пропозиції | ||
Geberit Smyle Square 60 500.229.01.1 600 мм | від 3 853 грн. | 12 пропозицій | ||
Geberit Smyle Square 75 500.249.01.1 747 мм | від 6 420 грн. | 16 пропозицій | ||
Geberit Smyle Square 90 500.251.01.1 900 мм | від 9 412 грн. | 12 пропозицій | ||
Geberit Smyle Square 120 500.226.01.1 1200 мм | від 14 126 грн. | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →