Умивальник Geberit VariForm 55 500.723.01.2 550 мм
Фото 4 |
Geberit VariForm 55 500.723.01.2 |
|
Умивальник глазурований знизу.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Geberit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Geberit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Geberit VariForm 55 500.723.01.2 550 мм
Раковина, що вбудовується на стільницю зверху Geberit VariForm 55 х 45 см, | 3 428 грн. |
Вбудований умивальник Geberit VariForm з полицею для отвору під змішувач ( | 3 726 грн. |
Вбудовувана Раковина на стільницю зверху Geberit VariForm 55 х 45 см, без | 3 726 грн. |
Модификації Geberit VariForm 55 500.723.01.2
Ціни на Geberit VariForm 55 500.723.01.2 |
---|---|---|---|---|
Geberit VariForm 50 500.715.01.2 500 мм | від 3 246 грн. | 1 пропозиція | ||
Geberit VariForm 55 500.723.01.2 550 мм | від 3 428 грн. | 3 пропозиції | ||
Geberit VariForm 60 500.727.01.2 600 мм | від 3 738 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →