Умивальник Cersanit Caspia Oval 60 K11-0099 600 мм
Фото 3 |
Cersanit Caspia Oval 60 K11-0099 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cersanit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cersanit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cersanit Caspia Oval 60 K11-0099 600 мм
Усі ціни 9 →Раковина накладна Cersanit Caspia 60 см білий глянцевий K11-0099 000016008 | 2 980 грн. |
Cersanit Cersanit Caspia 60 (K11-0099-EX2) K11-0099-EX2 | 3 489 грн. |
Cersanit Cersanit Caspia 60 K11-0099 | 2 512 грн. |
Умивальник для стільниць Cersanit CASPIA 60 овальний 9694900304190891 | 3 489 грн. |
Умивальник Cersanit овальний CASPIA 60 з отвором для змішувача (K11-0099) | 3 315 грн. |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →