Настінне кріплення Gembird WM-55T-03
Відео 1Фото 7 |
Gembird WM-55T-03 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gembird 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gembird.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Gembird WM-55T-03
Gembird WM-55T-03 Black 32-55 | 309 грн. |
Кріплення настінне Gembird WM-55T-03 Діагональ 32"- 55" / Кронштейн фіксов | 350 грн. |
Настінний поворотний кронштейн Gembird 32 - 55” (до 35 кг) (WM-55T-03) | 249 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →