Настінне кріплення Gembird WM-80STR-01
Фото 12 |
Gembird WM-80STR-01 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gembird 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gembird.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Gembird WM-80STR-01
Усі ціни 21 →Gembird WM-80STR-01 | 2 194 грн. |
Кронштейн для ТБ Gembird (WM-80STR-01) | 2 135 грн. |
Кронштейн для ТВ Gembird (WM-80STR-01) | 2 101 грн. |
Настінний поворотний кронштейн 40” - 80” (до 50 кг) Gembird wm-80str-01 | 1 939 грн. |
Кронштейн Gembird WM-80STR-01 | 2 699 грн. |
ще 16 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →