Настінне кріплення Gembird WM-42T-02
Відео 1Фото 4 |
Gembird WM-42T-02 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gembird 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gembird.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Gembird WM-42T-02
Усі ціни 21 →Gembird WM-42T-02 | 308 грн. |
Настенный кронштейн Gembird WM-42T-02 | 359 грн. |
Настенный кронштейн 23-42" (до 30 кг) WM-42T-02 | 317 грн. |
Кронштейн Gembird WM-42T-02 | 279 грн. |
Кронштейн Gembird WM-42T-02 | 294 грн. |
ще 16 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →