Настільне кріплення Gembird MS-D1-01
Відео 1Фото 10 |
Gembird MS-D1-01 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gembird 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gembird.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Gembird MS-D1-01
Усі ціни 11 →Gembird MS-D1-01 | 2 349 грн. |
Кронштейн для монітора 17-32" (до 7 кг) Gembird ms-d1-01 | 1 707 грн. |
Кронштейн Gembird MS-D1-01 | 2 349 грн. |
Кронштейн для монитора 17-32" (до 7 кг) MS-D1-01 | 1 692 грн. |
Gembird 17-32" MS-D1-01 MS-D1-01 | 2 349 грн. |
ще 6 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →