Літня шина General Grabber GT 225/60 R18 100H
Відео 5Фото 5 |
Виберіть розмір шин
General Grabber GT 225/60 R18 100H 225/60 R18 100 H |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог General 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі General.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити General Grabber GT 225/60 R18 100H
Усі ціни 15 →General Tire Grabber GT 225/60 R18 100H | 4 527 грн. |
GENERAL Grabber GT 225/60R18 100H | 4 441 грн. |
General Tire Grabber GT 225/60 R18 100H | 4 495 грн. |
General Grabber GT 225/60 R18 100H 68148 | 4 645 грн. |
General Tire Grabber GT (225/60 R18 100H) | 4 359 грн. |
ще 10 пропозицій
Відкотив сезон на Nissan X-trail (T31). Проїхав 17000 км. виключно асфальт (наш і європейський, київські ковдобини та італійські автобани))) Знос протектора 2 мм (на новій було 9 мм, заміряв на тому самому колесі), виходить 24 %. Спочатку шумна, як кожна нова, але потім притерлася. Ось у повороти на ній не особливо сподобалося-машина ніби на желе. Хоча і на амо можна згрішити з цим і гума ні до чого. М'яка, не галаслива, дешева, знос нормальний. норм користуюся General Grabber GT 225/55 R18 98V кілька місяців |
Показано 1 з 2 відгуків
ще 1 відгук
Відеоогляди
Модификації General Grabber GT 225/60 R18 100H
Ціни на General Grabber GT 225/60 R18 100H |
---|---|---|---|---|
General Grabber GT 225/60 R18 100H | від 4 337 грн. | 15 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →