Електрогенератор GENERGY Limited 1500i
Відео 8Фото 7 |
GENERGY Limited 1500i |
|
Портативний генератор невеликої потужності, який може обслуговувати навантаження до 1.4 кВт (допускаються короткочасні стрибки до 1.6 кВт). Апарат оснащений бензиновим двигуном (робочий об'єм 79 см³) з ручною системою запуску та бензобаком на 4 л палива. При навантаженні 75% від номінальної потужності витрата бензину становить близько 0.67 л/год. Ключовою перевагою генератора GENERGY Limited 1500i є інверторний альтернатор.
Він видає якісний і чистий струм із правильною синусоїдою та стабільними характеристиками. Тому цей апарат можна використовувати для живлення «капризних» споживачів, на зразок сучасної побутової техніки, комп'ютерів або опалювальних котлів з чутливими датчиками та автоматикою. У генератора є одна звичайна розетка 230 В і одна 12-вольтова з постійним струмом, яку можна використовувати для заряджання автомобільних акумуляторів. Мініелектростанція важить лише 18 кг (без урахування ваги палива). Завдяки хорошій звукоізоляції всередині кожуха, вона вважається дуже тихим силовим обладнанням (рівень шуму на відстані 7 м від генератора не перевищує 52 дБ).
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GENERGY 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GENERGY.
Купити GENERGY Limited 1500i
Усі ціни 18 →Генератор бензиновый инверторный Genergy Limited 1500i 240021090 | 24 990 грн. |
Генератор инверторный бензиновый GENERGY LIMITED 1500i (240021090) 142942 | 24 990 грн. |
Генератор бензиновий iнверторний Genergy Limited 1500i 101419-26 | 24 990 грн. |
Інверторний генератор GENERGY LIMITED 1500i | 22 500 грн. |
Інверторний генератор GENERGY Limited 1500i | 24 990 грн. |