Електрогенератор GENERGY GDS130T
Фото 3 |
GENERGY GDS130T |
|
Передпусковий підігрів
Як користуватися генератором: заправка, запуск, обкатка та обслуговуванняБазові відомості про експлуатацію побутових мініелектростанцій
Як підключити генератор до будинку: через розетку, рубильник та блок АВРТри способи підключення резервної електростанції до побутової електромережі
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GENERGY 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GENERGY.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити GENERGY GDS130T
Усі ціни 7 →Генератор дизельный GENERGY GDS130T (240213090) 147280 | 920 700 грн. |
Генератор дизельний Genergy GDS130T 101419-39 | 990 000 грн. |
Дизельный генератор Genergy GDS130T 101 кВт(240213090) | 990 001 грн. |
Генератор дизельний GENERGY GDS130T 101 кВт 240213090 | 899 000 грн. |
Генератор дизельний GENERGY GDS130T 101 кВт(240213090) 240213090 | 990 000 грн. |
Генератор дизельний GENERGY GDS130T SUPER Silent 127KVA 101KW 400/230V | 990 000 грн. |
Генератор дизельный Genergy GDS130T | 990 000 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →