Електрогенератор GENERGY GDS10M
Фото 3 |
GENERGY GDS10M 230 B 400 В |
|
Передпусковий підігрів
Як користуватися генератором: заправка, запуск, обкатка та обслуговуванняБазові відомості про експлуатацію побутових мініелектростанцій
Як підключити генератор до будинку: через розетку, рубильник та блок АВРТри способи підключення резервної електростанції до побутової електромережі
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GENERGY 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GENERGY.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити GENERGY GDS10M
Усі ціни 12 →Генератор дизельный GENERGY GDS10M (240061090) 146625 | 189 000 грн. |
Генератор дизельний Genergy GDS10M 101419-15 | 189 000 грн. |
Генератор дизельный GENERGY GDS10M (240061090) | 189 000 грн. |
Генератор дизельний GENERGY GDS10M, 8кВт, 1ф, в кожусі з електростартером | 289 000 грн. |
Генератор дизельний GENERGY GDS10M 8 кВт 240061090 | 289 000 грн. |
ще 7 пропозицій
Модификації GENERGY GDS10M
Ціни на GENERGY GDS10M |
---|---|---|---|---|
GENERGY GDS10M | від 148 999 грн. | 12 пропозицій | ||
GENERGY GDS10T | від 179 000 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →