Велосипед Giant Escape 2 Disc 2023 frame M (2300115125)
Giant Escape 2 Disc 2023 frame M |
|
Як доглядати велосипед і підготувати його до сезонуБудь-якому велосипеду потрібно приділяти пильну увагу та проводити його якісне обслуговування
Як підібрати велосипед за розміром рами: 5 найважливіших порадРозбираємось, чому універсальні таблиці — не найкращий помічник з вибору рами велосипеда.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Giant 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Giant.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Giant Escape 2 Disc 2023 frame M
Giant Escape 2 Disc 2023 (М, металічний) 2300115125 | 28 600 грн. |
Велосипед 28" Giant Escape 2 Disc (2023) metal M (170-180 см) 2300115125 | 28 600 грн. |
Велосипед Giant Escape 2 Disc метал M 2300115125 | 28 600 грн. |