Велосипед Giant Talon 4 29 2023 frame XL (2201107228)
Giant Talon 4 29 2023 frame XL |
|
Як доглядати велосипед і підготувати його до сезонуБудь-якому велосипеду потрібно приділяти пильну увагу та проводити його якісне обслуговування
Як підібрати велосипед за розміром рами: 5 найважливіших порадРозбираємось, чому універсальні таблиці — не найкращий помічник з вибору рами велосипеда.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Giant 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Giant.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Giant Talon 4 29 2023 frame XL
Giant Talon 4 29 2023 (XL, сталевий) 2201107228 | 25 200 грн. |
Велосипед Giant Talon 4 Czarny 29 2023 | 27 306 грн. |
Модификації Giant Talon 4 29 2023 frame XL
Ціни на Giant Talon 4 29 2023 frame XL |
---|---|---|---|---|
Giant Talon 4 29 2023 frame L | від 25 200 грн. | 6 пропозицій | ||
Giant Talon 4 29 2023 frame M | від 25 200 грн. | 6 пропозицій | ||
Giant Talon 4 29 2023 frame S | від 27 306 грн. | 1 пропозиція | ||
Giant Talon 4 29 2023 frame XL | від 25 200 грн. | 3 пропозиції |