Велосипед Giant Revolt 2 2023 frame L (2202006117)
Фото 3 |
Giant Revolt 2 2023 frame L |
|
Як доглядати велосипед і підготувати його до сезонуБудь-якому велосипеду потрібно приділяти пильну увагу та проводити його якісне обслуговування
Як підібрати велосипед за розміром рами: 5 найважливіших порадРозбираємось, чому універсальні таблиці — не найкращий помічник з вибору рами велосипеда.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Giant 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Giant.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Giant Revolt 2 2023 frame L
Giant Revolt 2 28 2023 (L, Diamond ) 2202006117 | 59 800 грн. |
Велосипед 28" Giant Revolt 2 (2022) black diamond L (179-191 см) 220200611 | 59 800 грн. |
Велосипед Giant Revolt 2 чорн Diamond L 2202006117 | 59 800 грн. |
Модификації Giant Revolt 2 2023 frame L
Ціни на Giant Revolt 2 2023 frame L |
---|---|---|---|---|
Giant Revolt 2 2023 frame L | від 59 800 грн. | 4 пропозиції | ||
Giant Revolt 2 2023 frame M | від 59 800 грн. | 4 пропозиції | ||
Giant Revolt 2 2023 frame M/L | від 59 800 грн. | 4 пропозиції | ||
Giant Revolt 2 2023 frame S | від 59 800 грн. | 4 пропозиції |