Велосипед Giant Momentum UX 3S 27.5 2023 frame L
Фото 3 |
Giant Momentum UX 3S 27.5 2023 frame L рама Lрама M |
|
Як доглядати велосипед і підготувати його до сезонуБудь-якому велосипеду потрібно приділяти пильну увагу та проводити його якісне обслуговування
Як підібрати велосипед за розміром рами: 5 найважливіших порадРозбираємось, чому універсальні таблиці — не найкращий помічник з вибору рами велосипеда.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Giant 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Giant.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Giant Momentum UX 3S 27.5 2023 frame L
Giant Momentum iRide UX 3S 27,5 2023 (L, матовий чорний) 2205008227 | 39 800 грн. |
Giant Momentum iRide UX 3S 27,5 2023 (L, синій Denim ) 2205008127 | 39 800 грн. |
Giant Momentum iRide UX 3S 27,5 2023 (L, синій Denim ) 2205008127 | 39 800 грн. |
Модификації Giant Momentum UX 3S 27.5 2023 frame L
Ціни на Giant Momentum UX 3S 27.5 2023 frame L |
---|---|---|---|---|
Giant Momentum UX 3S 27.5 2023 frame L | від 39 800 грн. | 4 пропозиції | ||
Giant Momentum UX 3S 27.5 2023 frame M | від 39 800 грн. | 4 пропозиції |