Велосипед Giant Revolt 1 2023 frame L (2202004117)
Фото 7 |
Giant Revolt 1 2023 frame L рама Lрама M |
|
Як доглядати велосипед і підготувати його до сезонуБудь-якому велосипеду потрібно приділяти пильну увагу та проводити його якісне обслуговування
Як підібрати велосипед за розміром рами: 5 найважливіших порадРозбираємось, чому універсальні таблиці — не найкращий помічник з вибору рами велосипеда.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Giant 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Giant.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Giant Revolt 1 2023 frame L
Giant Revolt 1 28 2023 (L, Grenadine ) 2202004117 | 74 400 грн. |
Велосипед 28" Giant Revolt 1 (2022) grenadine L (179-191 см) 2202004117 | 74 400 грн. |
Велосипед Giant Revolt 1 Grenadine L 2202004117 | 74 400 грн. |
Модификації Giant Revolt 1 2023 frame L
Ціни на Giant Revolt 1 2023 frame L |
---|---|---|---|---|
Giant Revolt 1 2023 frame L | від 74 400 грн. | 4 пропозиції | ||
Giant Revolt 1 2023 frame M | від 74 400 грн. | 4 пропозиції |