Велосипед Giant ToughRoad SLR 2 2023 frame M (2202122105)
Giant ToughRoad SLR 2 2023 frame M рама Lрама M |
|
Як доглядати велосипед і підготувати його до сезонуБудь-якому велосипеду потрібно приділяти пильну увагу та проводити його якісне обслуговування
Як підібрати велосипед за розміром рами: 5 найважливіших порадРозбираємось, чому універсальні таблиці — не найкращий помічник з вибору рами велосипеда.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Giant 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Giant.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Giant ToughRoad SLR 2 2023 frame M
Giant ToughRoad SLR 2 28 2022 (M, сірий) 2202122105 | 52 000 грн. |
Велосипед 28" Giant ToughRoad SLR 2 (2023) metal M (170-180 см) 2202122105 | 52 000 грн. |
Велосипед Giant ToughRoad SLR 2 метал M 2202122105 | 52 000 грн. |
Модификації Giant ToughRoad SLR 2 2023 frame M
Ціни на Giant ToughRoad SLR 2 2023 frame M |
---|---|---|---|---|
Giant ToughRoad SLR 2 2023 frame L | від 52 000 грн. | 3 пропозиції | ||
Giant ToughRoad SLR 2 2023 frame M | від 52 000 грн. | 3 пропозиції |