Велосипед Giant Liv Devote 2 2023 frame S (2202020114)
Giant Liv Devote 2 2023 frame S |
|
Як доглядати велосипед і підготувати його до сезонуБудь-якому велосипеду потрібно приділяти пильну увагу та проводити його якісне обслуговування
Як підібрати велосипед за розміром рами: 5 найважливіших порадРозбираємось, чому універсальні таблиці — не найкращий помічник з вибору рами велосипеда.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Giant 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Giant.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Giant Liv Devote 2 2023 frame S
Giant Liv Devote 2 28 2023 (S, Terracotta ) 2202020114 | 59 800 грн. |
Велосипед 28" Liv Devote 2 (2023) terracotta S (158-169 см) 2202020114 | 59 800 грн. |
Велосипед Liv Devote 2 Terracotta S 2202020114 | 59 800 грн. |
Модификації Giant Liv Devote 2 2023 frame S
Ціни на Giant Liv Devote 2 2023 frame S |
---|---|---|---|---|
Giant Liv Devote 2 2023 frame M | від 59 800 грн. | 4 пропозиції | ||
Giant Liv Devote 2 2023 frame S | від 59 800 грн. | 4 пропозиції | ||
Giant Liv Devote 2 2023 frame XS | від 59 800 грн. | 2 пропозиції |