Велосипед Giant Liv Rove 4 DD 2023 frame S
Фото 3 |
Giant Liv Rove 4 DD 2023 frame S |
|
Як доглядати велосипед і підготувати його до сезонуБудь-якому велосипеду потрібно приділяти пильну увагу та проводити його якісне обслуговування
Як підібрати велосипед за розміром рами: 5 найважливіших порадРозбираємось, чому універсальні таблиці — не найкращий помічник з вибору рами велосипеда.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Giant 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Giant.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Giant Liv Rove 4 DD 2023 frame S
Усі ціни 8 →Giant Liv Rove 4 DD 28 2023 (S, синий Ashes ) 2202116224 | 26 200 грн. |
Giant Liv Rove 4 DD 28 2023 (S, синий Ashes ) 2202116224 | 26 200 грн. |
Велосипед 28" Liv Rove 4 DD (2023) blue S (158-169 см) 2202116224 | 26 200 грн. |
Велосипед Liv Rove 4 DD син Ashes S 2202116224 | 26 200 грн. |
Giant Liv Rove 4 DD 28 2023 (S,Terra Roza ) 2202116124 | 26 200 грн. |
ще 3 пропозиції