Велосипед Giant Talon 5 27.5 2022 frame L (2221150117)
Giant Talon 5 27.5 2022 frame L |
|
Як доглядати велосипед і підготувати його до сезонуБудь-якому велосипеду потрібно приділяти пильну увагу та проводити його якісне обслуговування
Як підібрати велосипед за розміром рами: 5 найважливіших порадРозбираємось, чому універсальні таблиці — не найкращий помічник з вибору рами велосипеда.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Giant 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Giant.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Giant Talon 5 27.5 2022 frame L
Giant Talon 5 27,5 2022 (L, синій) 2221150117 | 24 000 грн. |
Велосипед 27.5" Giant Talon 5 (2022) Metallic Navy L (176-186 см) 22211501 | 24 000 грн. |
Модификації Giant Talon 5 27.5 2022 frame L
Ціни на Giant Talon 5 27.5 2022 frame L |
---|---|---|---|---|
Giant Talon 5 27.5 2022 frame L | від 24 000 грн. | 3 пропозиції | ||
Giant Talon 5 27.5 2022 frame M | від 24 000 грн. | 3 пропозиції | ||
Giant Talon 5 27.5 2022 frame S | від 24 000 грн. | 2 пропозиції | ||
Giant Talon 5 27.5 2022 frame XS | від 24 000 грн. | 3 пропозиції |