Відеокарта Gigabyte GeForce RTX 3060 EAGLE OC LHR 12G (GV-N3060EAGLE OC-12GD 2.0 LHR)
Відео 5Фото 8 |
Gigabyte GeForce RTX 3060 EAGLE OC LHR 12G 12 ГБ / 1777 МГц12 ГБ / 1807 МГц |
|
Порівняно недорога геймерська відеокарта середнього класу 2021 року з профілями помірного заводського розгону, великим об'ємом швидкодіючої графічної пам'яті, ефективною фірмовою системою охолодження WindForce 2X і нативною підтримкою швидкісного системного інтерфейсу PCI-E Gen4 x16. Призначена для конфігурацій збалансованих ігрових ПК середнього рівня, обладнаних моніторами з роздільною здатністю до 2560х1400 (включно).
Підтримує апаратне блокування Майнінг криптовалюта Ethereum і ряду інших популярних алгоритмів, що використовуються для «видобутку» альткоінов. У зв'язці з продуктивним багатоядерним центральним процесором відеокарта Gigabyte GeForce RTX 3060 EAGLE OC LHR 12g здатна забезпечити стабільно високу частоту зміни кадрів у всіх популярних ігрових проєктах 2015-2021 року при високих або максимальних налаштуваннях графіки.
Крім геймінгу може ефективно використовуватися для прискорення обробки медіаконтенту (кольорокорекція, накладення ефектів на фото/відеоматеріали), 3D-рендеринга з використанням ресурсів GPU, вирішення завдань машинного навчання (Machine Learning) і компресії 4k/5k/8k-відео, в т.ч. стиснення на льоту для стрімінга. Обладнана керованим LED-підсвічуванням з технологією Gigabyte RGB Fusion. Коректно працює з моніторами надвисокої роздільної здатності (до 7680x4320), 4-моніторними конфігураціями і VR-гарнітурами.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gigabyte 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gigabyte.
Купити Gigabyte GeForce RTX 3060 EAGLE OC LHR 12G
Усі ціни 7 →Відеокарта Gigabyte GeForce Rtx 3060 Eagle Oc 12G rev. 2.0 (GV-N3060EAGLE | 14 331 грн. |
Видеокарта Gigabyte GeForce Rtx 3060 Eagle Oc 12G rev. 2.0 (GV-N3060EAGLE | 14 194 грн. |
GIGABYTE GeForce RTX 3060 EAGLE OC 12G rev. 2.0 (GV-N3060EAGLE OC-12GD rev | 23 000 грн. |
Відеокарта Gigabyte PCI-Ex GeForce RTX 3060 Eagle OC 12G 12 GB GDDR6 (192 | 12 899 грн. |
Відеокарта GIGABYTE GeForce RTX3060 12Gb EAGLE OC 2.0 LHR (GV-N3060EAGLE O | 14 995 грн. |
Відеокарта Gigabyte GeForce RTX3060 12Gb EAGLE OC 2.0 LHR (GV-N3060EAGLE O | 15 619 грн. |
Відеокарта GIGABYTE GeForce RTX3060 12Gb EAGLE OC 2.0 LHR (GV-N3060EAGLE O | 15 619 грн. |
Пересів на цю карту із Sapphire Nitro+ RX 580 4Gb - за продуктивністю в іграх - небо та земля. Абсолютно новий рівень гри. Використовую монітор 27" FullHD 75 Гц, 32 Гб оперативної пам'яті з 3200, процесор AMD Ryzen 5 2600. Цій манері явно потрібен процесор посвіжіше, що пізніше і зроблю. максималках - 75+ кадрів, Відьмак 3 на максималках - 60 кадрів (гра більше не дозволяє) У рендері ще не пробував карту Якщо ціна дозволяє, беріть обов'язково. Продуктивність в іграх, 12 Гб пам'яті, 65 градусів у навантаженні (але у мене корпус добре продувається). Чи не виявлено. Olegwatch: користуюся Gigabyte GeForce RTX 3060 EAGLE OC LHR 12G менше місяця |
Модификації Gigabyte GeForce RTX 3060 EAGLE OC LHR 12G
Ціни на Gigabyte GeForce RTX 3060 EAGLE OC LHR 12G |
---|---|---|---|---|
Gigabyte GeForce RTX 3060 EAGLE LHR 12G | від 13 389 грн. | 22 пропозиції | ||
Gigabyte GeForce RTX 3060 EAGLE OC LHR 12G | від 12 899 грн. | 7 пропозицій |