Монітор Gigabyte G27F 2 27 " чорний
Фото 9 |
Gigabyte G27F 2 27 " чорний
Діагональ:27 "
Роздільна здатність:1920x1080 (16:9)
Матриця:IPS, відгук 4 мс, MPRT 1 мс
Частота:165 Гц
Контрастність:1 000:1
Яскравість:300 кд/м²
Функції:HDR, AMD FreeSync Premium, Flicker-Free
Роз'єми:HDMI, DisplayPort
Чим дешевий монітор відрізняється від дорогогоВиявляємо, що найбільше впливає на ціну монітора та головні відмінні риси бюджетних та дорогих моделей
Що краще для ігор – телевізор чи монітор?Чому багато геймерів купують телевізори для ПК, а інші підключають ігрові консолі до моніторів.
Всі характеристики
Купити Gigabyte G27F 2 27 " чорний
Усі ціни 16 →Gigabyte 27” G27F 2 Gaming Black G27F 2 | 7 199 грн. |
Монітор ігровий 27" GIGABYTE G27F 2 Gaming Monitor | 7 199 грн. |
Монітор Gigabyte G27F 2 Gaming Monitor | 11 669 грн. |
Монитор Gigabyte G27F 2 Gaming Monitor | 11 669 грн. |
Монітор Gigabyte Aorus G27F2 Gaming | 7 199 грн. |
ще 11 пропозицій