Змішувач Globus Lux Niagara GLN-0102N
Фото 6 |
Globus Lux Niagara GLN-0102N |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Globus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Globus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Globus Lux Niagara GLN-0102N
Усі ціни 18 →Globus Lux NIAGARA GLN-0102N | 2 044 грн. |
Смеситель для ванны Globus Lux GLN-0102N | 2 037 грн. |
Globus Lux Змішувач для ванни Globus Lux Niagara GLN-0102N | 2 044 грн. |
Globus Lux NIAGARA GLN-0102N | 2 044 грн. |
Змішувач для ванни Globus Lux Niagara GLN-0102N 000018450 | 2 044 грн. |
ще 13 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →