Змішувач Haiba Adel 009 HB1007
Haiba Adel 009 HB1007 |
|
Аератор Neoperl.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Haiba 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Haiba.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Haiba Adel 009 HB1007
Усі ціни 11 →Змішувач для ванної однозахватний із коротким зливом HAIBA ADEL хром латун | 2 073 грн. |
Haiba Смеситель для ванны HAIBA ADEL 009 (HB1007) | 2 073 грн. |
Змішувач для ванни HAIBA ADEL 009 (HB1007) | 2 073 грн. |
Змішувач для ванни HB Adel 009 латунний хромований картридж 35 мм | 2 033 грн. |
Змішувач для ванни HAIBA ADEL 009 (HB1007) (SR802415) | 2 073 грн. |
ще 6 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →