Змішувач Haiba Dominox 274 HB0088
Haiba Dominox 274 HB0088 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Haiba 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Haiba.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Haiba Dominox 274 HB0088
Усі ціни 24 →Змішувач для умивальника двовентильний HAIBA Dominox 274 хром латунь HB008 | 1 213 грн. |
Haiba Смеситель для раковины Haiba DOMINOX 274 (HB0088) | 1 213 грн. |
Змішувач для умивальника Haiba DOMINOX 274 (HB0088) | 1 213 грн. |
Змішувач для умивальника двовентильний HAIBA Dominox 274 хром латунь HB008 | 1 144 грн. |
ще 19 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →