Литий диск GMP Italia Angel 8x18/5x112 ET45 DIA66.6
Фото 7 | від 8 302 до 11 324 грн. Порівняти ціни 6 →Діаметр (R):18 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм ЦО (DIA):66.6 мм Виліт (ET):45 мм |
Модифікації GMP Italia Angel 22
Характеристики
GMP Italia Angel 8x18/5x112 ET45 DIA66.6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GMP Italia 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GMP Italia.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити GMP Italia Angel 8x18/5x112 ET45 DIA66.6
Сортувати
Литые диски GMP Italia Angel R18 W8 PCD5x112 ET45 DIA66.6 (black polished) | 8 302 грн. |
GMP Italia ANGEL W8.0 R18 PCD5x112 ET45 DIA66.6 BP | 10 105 грн. |
GMP Italia Angel R18 W8 PCD5x112 ЕТ45 DIA66.5 Matt Anthracite Diamond ANGE | 11 324 грн. |
Литі диски GMP Italia Angel R18 W8 PCD5x112 ET45 DIA66.6 (black polished) | 8 603 грн. |
GMP Italia ANGEL W8.0 R18 PCD5x112 ET45 DIA66.5 Silver Poler | 9 207 грн. |
GMP Italia Angel R18 W8 PCD5x112 ЕТ45 DIA66.6 Black Polished ANGE801845145 | 11 324 грн. |
Закрити
Схожі