Литий диск GMP Italia Astral 8x18/5x114,3 ET40 DIA73,1
Фото 6 | від 8 680 до 11 150 грн. Порівняти ціни 6 →Діаметр (R):18 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 114.3 мм ЦО (DIA):73.1 мм Виліт (ET):40 мм |
Модифікації GMP Italia Astral 49
Характеристики
GMP Italia Astral 8x18/5x114,3 ET40 DIA73,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GMP Italia 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GMP Italia.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити GMP Italia Astral 8x18/5x114,3 ET40 DIA73,1
Сортувати
GMP Italia ASTRAL Black Diamond (R18 W8.0 PCD5x114.3 ET40 DIA73.1) | 9 999 грн. |
GMP Italia Astral R18 W8 PCD5x114.3 ET40 DIA73.1 Black Diamond ASTR8018402 | 8 680 грн. |
GMP Italia Astral W8.0 R18 PCD5x114.3 ET40 DIA73.1 BP | 11 150 грн. |
GMP Italia ASTRAL Glossy Black (R18 W8.0 PCD5x114.3 ET40 DIA73.1) | 10 099 грн. |
GMP Italia Astral Black Front Polished R18 W8.0 PCD5x114.3 ET40 DIA73.1 | 11 012 грн. |
GMP Italia Astral R18 W8 PCD5x114.3 ET40 DIA73.1 Glossy Black ASTR80184020 | 9 201 грн. |
Закрити
Схожі